Vakantie dag 11

Zaterdag 22 juli

Vandaag vertrokken we van Domaine La Cabane via Bordeaux naar ‘L accolade. In Bordeaux hebben we een grote tussen stop gemaakt. We zijn onder andere naar de waterspiegel Geweest.

Het is een plein waar ze om de zo veel tijd water en mist uit spuiten. Het is niet toegankelijk voor elektrische rolstoelen. Want je moet een trap op. Maar gelukkig hebben ook de hand bewogen rolstoel bij. Max heeft mij geduwd en we gingen keihart door het water crossen.

Bordeaux heeft ook hele mooie gebouwen.

Er moest natuurlijk ook even geshopt worden!IMG_20170722_162501

In het warenhuis Galeries La Fayette. Ze hebben er tassen, schoenen parfum, kleding en make-up. Echt een winkel waar ik alleen al uren in kan kijken. Daarna zijn we wat gaan eten en zijn we doorgereden naar onze volgende accommodatie ‘L accolade. We kwamen aan om 12 uur nacht’s,  we hebben nog 1 drankje gedaan op het terras en zijn gaan slapen na een lange dag.

3 gedachten over “Vakantie dag 11

  1. Wat gaaf door het water crossen en Max heeft gelijk zijn fitness voor vandaag weer gehad. En ik ben ook dol op tassen, schoenen en parfums, zal wel in de familie zitten!

    Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s